Завершився I-й всеукраїнський дитячий турнір з баскетболу «Juniors Cup»

11 Березня 2016 8:37 Поділитися

Завершився I-й всеукраїнський дитячий турнір з баскетболу «Juniors Cup»

7–8 березня в Києві відбувся дівочий баскетбольний турнір «Juniors Cup», організатором якого виступила українська мережа аптек «Домашня Аптечка». Партнер турніру – національний дистри­­б’ютор фармацевтичного ринку України «Вента ЛТД». Змагання проводилися під егідою Федерації баскетболу України (ФБУ), турнір включено в офіційний юнацький календар турнірів федерації. 6 команд з Києва, Житомира, Полтави, Вінниці та м. Бар протягом двох днів боролися за кубок та медалі. Відбіркові ігри проводилися у с. Новосілки Києво-Святошинського району, а фінальні ігри турніру учасниці відіграли в столичному Палаці спорту.

Кожна з команд провела по 3 гри. Переможцем «Juniors Cup 2016» стала команда з Вінниці «МСДЮСШОР» — команда юнацької спортивної школи олімпійського резерву. У фінальному поєдинку вінничанки перемогли команду «Багіра» з Києва (27:15), яка і посіла в підсумку 2-ге місце. Бронзовим призером турніру стала команда «Барчанка» з м. Бар, обігравши з рахунком 37:18 команду з Полтави. 5-те та 6-те місця відповідно посіли команди з Житомира та Києва.

Окремо були відзначені найрезультативніші на своїх позиціях гравці змагань. І хоч медалей на всіх не вистачило, ніхто не залишився без подарунків від організаторів та спонсорів турніру.

Незважаючи на 10-річний вік маленьких спортсменок, пристрасті на майданчику панували зовсім не дитячі: були і сльози, і радість, і запекла по-дорослому боротьба за м’яч. Оскільки учасниці турніру 2005 р. народження, для багатьох з них змагання стали першими і тому ще важливішими, адже наступного року вони дебютуватимуть у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі, де їм дуже знадобиться набута ігрова практика. Турнір став для дівчаток не просто випробуванням своїх сил, а справжнім спортивним святом, що принесло нові враження, емоції і знайомства.