XII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров’я нації»

17 Грудня 2020 11:03 Поділитися

 

Охорона здоров’я України за рік пандемії випробувала свою систему повною мірою, кожен медичний фахівець відчув особливу необхідність своєї праці та вся медична галузь побачила свої можливості.

Наслідки коронавірусної хвороби змінюють світ, змушують адаптуватися до реалій сьогодення, коригуючи пріоритети та змінюючи вектори свого розвитку. Саме тому замість очікування невизначеної стабільності ми вирішили змінюватися. Подія, що 11 років поспіль збирає медичних фахівців з усієї України та зарубіжжя на одному майданчику, отримає нове життя!

2021 рік для Міжнародного медичного форуму — рік нового формату, рік значних оновлень та дванадцята зустріч, яка відбудеться 20–22 квітня задля розвитку медичної галузі України! Відтепер Медичний форум буде проходити в сучасному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться в Київській обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1, та має все необхідне для безпечної та продуктивної зустрічі фахівців.

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Група компаній LMT.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер форуму — Український медичний клуб.

Генеральний партнер форуму — CANON.

До підготовки заходу долучаються профільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, заклади вищої медичної освіти. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

Міжнародний медичний форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де можна обмінятися досвідом та підвищити кваліфікацію; ознайомитися з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування в роботі.

Відвідувачі: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров’я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідувачі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники медичного та лабораторного обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Експозиція учасників Медичного форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, медичних виробів від українських і зарубіжних компаній, а саме:

  • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
  • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
  • комплексне забезпечення медичних лабораторій;
  • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
  • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
  • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
  • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
  • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
  • естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
  • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

 На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

У рамках науково-практичної програми Медичного форуму — Х Ювілейного міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» — обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці. Основними напрямами конгресу є організація й управління охороною здоров’я, приватна медицина, радіологія, сімейна медицина, терапія, кардіологія, неврологія, медицина невідкладних станів та медицина катастроф, хірургія, травматологія та ортопедія, фізична терапія та медична реабілітація, онкологія, акушерство і гінекологія, фармація та багато інших.

Традиційно під час форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

Конгрес внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році, затвердженого НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Одночасно з Міжнародним медичним форумом проводитимуться:

ІІ Міжнародний конгрес з лабораторної медицини, де відвідувачі зможуть почути про новинки лабораторного обладнання, побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування, побудувати довгострокові ділові відносини між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання.

У рамках Конгресу три дні поспіль відбуватимуться науково-практичні заходи, де спеціалісти в галузі лабораторних досліджень отримають актуальну інформацію від експертів, обміняються досвідом з колегами, підвищать свою кваліфікацію. Конгрес внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році, і фахівці лабораторної справи отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

 Х Ювілейна міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму SPA&Wellness — Healthcare Travel Expo — виставка медичного туризму України, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. У рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні заклади, SPA&Wellness-курорти.

Зареєструйтеся на сайті — отримайте безкоштовне запрошення на Форуму!

http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

До зустрічі 20–22 квітня 2021 р. за адресою:

ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1

(організаторами передбачено регулярний трансфер у дні форуму від станції метро «Житомирська»)

З питань участі у виставках:
Тел.: +38 (063) 867-59-49, +38 (066) 800-83-64
E-mail: med@lmt.kiev.ua,
pharm@lmt.kiev.ua
З питань участі у конгресах:
Тел.: +38 (063) 867-59-49, +38 (066) 800-83-64
E-mail: marketing@medforum.in.ua;
info@lmt.kiev.ua

WWW.MEDFORUM.IN.UA

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті