Наказ МОЗ України від 27.01.2000 р. № 10

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27.01.2000 № 10

«Щодо ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки»

З метою забезпечення діяльності Міністерства охорони здоров’я України в умовах проведення адміністративної реформи та на підставі Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України 17 серпня 1998 року № 884/98, НАКАЗУЮ:

1. У зв’язку із ліквідацією Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки заступнику Міністра охорони здоров’я О.Ш. Коротку:

забезпечити утворення ліквідаційних комісій з ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки,

забезпечити порядок зберігання та передачі реєстрів, архівів, іншої документації, основних фондів, грошових коштів та іншого майна та активів Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки,

забезпечити контроль за проведенням організаційних заходів з ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки.

2. Встановити, що в своїй діяльності голови ліквідаційних комісій з ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки підпорядковуються заступнику Міністра охорони здоров’я О.Ш. Коротку на період до завершення ліквідації зазначених органів.

3. Забезпечити завершення організаційних заходів з ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки не пізніше 31 березня 2000 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр В.Ф. Москаленко

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інші статті розділу


Останні новини та статті