Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 26.06.2003 р. № 2230/07-08

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 26.06.2003 р. № 2230/07-08

На підставі ст. 15 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.1. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, у зв’язку з невідповідністю вимогам ДФ Ч, ст. 481, ДФ ЧІ, вип. 2. с. 194 за показником «Кінематична в’язкість» (165 сст. замість 28–36 сст. згідно з вимогами АНД).

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Олія вазелінова у флаконах 30 мл серії 21101 виробництва ВАТ ХФЗ «Червона зірка», м. Харків.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Олія вазелінова у флаконах 30 мл серії 21101 виробництва ВАТ ХФЗ «Червона зірка», м. Харків.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику. Суб’єкту господарської діяльності, при наявності вказаного лікарського засобу, повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копії припису направлені:

ДП «Державний фармакологічний центр МОЗ України»,

ВАТ ХФЗ «Червона зірка», м. Харків.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

С.В. Сур

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті