Представництво угорської компанії «РІХТЕР ГЕДЕОН» в Україні у зв’язку з розширенням штату оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Чим ми цікаві?

Угорська фармацевтична компанія «Ріхтер Гедеон» розпочала свою історію у 1901 р., коли фармацевт Гедеон Ріхтер придбав у Будапешті аптеку, при якій створив фармацевтичну лабораторію. Через 6 років був збудований завод і започатковане промислове виробництво лікарських препаратів.

Сьогодні компанія «Ріхтер Гедеон» — регіональне багатонаціональне підприємство з виробництва фармацевтичної продукції, одне з найбільших у Східній Європі. Це єдиний в Угорщині незалежний завод з випуску фармацевтичної продукції з повним виробничим циклом — від пошуку та дослідження нових діючих речовин, розроблення оптимального технологічного процесу до маркетингу та реалізації продукції.

Міжнародний авторитет компанії в багатьох країнах світу, сильні позиції у США, Європі, Азії та країнах СНД, довгострокові контракти з ЄС та США, більш ніж сторічна історія заводу та п’ятдесятирічний досвід роботи з препаратами виробництва «Ріхтер Гедеон» на ринках країн СНД свідчать про правильність обраної керівництвом компанії стратегії в питаннях просування препаратів на фармринках.

В Україні більше 10 років активно працює представництво компанії «Ріхтер Гедеон», колектив якого в останні роки плідно та ефективно здійснює свою діяльність на фармацевтичному ринку. Високі досягнення є результатом роботи кожного співробітника представництва та всього колективу в цілому, оскільки без командної роботи, без поєднання зусиль не буде успіху.

Керівництво компанії та представництва вважає основним напрямком своєї діяльності роботу з людьми. Впевненість у майбутньому, можливість самореалізації, постійний професійний ріст кожного співробітника, демократизм поряд із високою вимогливістю, доброзичливість, сприятливий психологічний клімат у колективі — складові успіху роботи представництва. Визнаючи важливу роль мотивації працівників, їх зацікавленість у результатах своєї діяльності, керівництво постійно вдосконалює системи оплати праці, винагород та контролю.

Враховуючи досягнуті високі результати праці, перспективні плани та якісний розвиток представництва, планується розширення штату до меж виваженої необхідності.

На сьогодні актуальною є посада:

  • медичного представника в регіонах України.

Якщо Ви бажаєте працювати у представництві престижної компанії, яка виробляє лікарські засоби, якщо Ви комунікабельні, порядні, маєте позитивні ділові та людські якості, готові до постійного вдосконалення своїх знань та професійних навичок, до складної, але цікавої роботи, до виконання поставлених завдань, Ви маєте реальну можливість стати співробітником представництва «Ріхтер Гедеон» в Україні.

Робота в представництві «Ріхтер Гедеон» в Україні надасть Вам впевненості в собі та своєму майбутньому, можливість стати висококласним спеціалістом у команді однодумців, реалізувати свої плани й отримати гідну оцінку керівництва та колег по роботі.

www.richter.com.ua


Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті