Перша Онлайн-школа діабету запустила відеокурс для пацієнтів

15 Листопада 2018 2:16 Поділитися

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом перша Онлайн-школа діабету від Корпорації «Артеріум» doitnow.com.ua запустила безкоштовний відеокурс для пацієнтів з цукровим діабетом.

Курс ведуть кандидат медичних наук, асистент кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, практикуючий лікар-ендокринолог та дієтолог Ольга Орлик та психолог, психотерапевт, член Об’єднання психотерапевтів, практикуючих гештальт-підхід, Ольга Вовчеренко. Відеокурс «Як жити повноцінно з діабетом» містить уроки у форматі відеонавчання, що охоплюють такі питання:

  • харчування при цукровому діабеті;
  • самоконтроль та емоційний контроль;
  • види, причини та попередження ускладнень;
  • емоційне здоров’я при цукровому діабеті;
  • спорт при цукровому діабеті.

Відеокурс призначений для людей з діагнозом «діабет», та тих, хто знаходиться в групі ризику. Уроки доступні зі смартфону, ноутбука, ПК. Після проходження навчання користувачі можуть ставити персоналізовані питання кваліфікованим експертам, дізнаватися більше про саму хворобу та фактори її ризику, отримувати безкоштовно практичні поради щодо лікування, харчування, фізичних вправ тощо.

Онлайн-школа діабету doitnow.com.ua є частиною Всеукраїнського проекту з профілактики цукрового діабету «Почни сьогодні», ініційованого Корпорацією «Артеріум». За перший рік існування Онлайн-школу діабету відвідали близько 30 тис. українців. Кількість учасників школи сьогодні налічує майже 2000 осіб.

У світі понад 425 млн людей живуть із діабетом, в Україні зареєстровано 1,2 млн хворих.

За матеріалами прес-релізу
Корпорації «Артеріум»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті