Припис від 25.04.2007 р. № 1606/07-23

ПРИПИС
від 25.04.2007 р. № 1606/07-23

У відповідності до ст. 15, ст. 21 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.5. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.2001 р. за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції України від 28.12.2001 р. за № 1091/6282 зі змінами, які затверджені наказом МОЗ від 08.07.2004 р. за № 348, та на підставі встановлення факту фальсифікації лікарського засобу АРБІДОЛ-ЛЕНС, таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г, № 10, серії 20106 з маркуванням виробника ВАТ «Дальхімфарм», Російська Федерація, забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу АРБІДОЛ-ЛЕНС, таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г, № 10, серії 20106 з маркуванням виробника ВАТ «Дальхімфарм», Російська Федерація, який має ознаки фальсифікації:

«Упаковка»:

– відтиск зварної машини на блістері має більші комірки, у порівнянні з оригінальним зразком;

«Маркування»:

– маркування на блістері нанесено більш світлою фарбою у порівнянні з оригінальним зразком;

– торговий знак ® на первинній упаковці не чіткий;

– картон вторинної упаковки із значним жовтим відтінком;

– колір вторинної упаковки блідо-блакитний.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу АРБІДОЛ-ЛЕНС, таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г, № 10, серії 20106 з маркуванням виробника ВАТ «Дальхімфарм», Російська Федерація, з вищезазначеними ознаками фальсифікації і вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення.

Повідомити Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Заступник Головного державного інспектора України
з контролю якості лікарських засобів                                                                           ? А.Д. Захараш

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті