ACINO завершує угоду про придбання терапевтичного портфеля компанії Takeda на обраних ринках, що розвиваються

28 лютого компанії ACINO та Takeda Pharmaceuticals оголосили про завершення угоди з придбання частини терапевтичного портфеля препаратів Takeda в Україні, обраних країнах Близького Сходу та Африки.

ACINO отримала необхідні дозволи від антимонопольних органів України, Туреччини та Південної Африки і може продовжувати заплановану інтеграцію. У рамках угоди ACINO набула права на продукти, що застосовуються, зокрема, у терапії болю, гастроентерології, а також для лікування захворювань серцево-судинної та дихальної систем. Приєднання до команди ACINO близько 270 співробітників компанії Takeda, переважно спеціалістів з продажів та маркетингу, доповнює угоду. «Ми раді вітати наших нових колег в ACINO та розширити як пропозиції нашого портфеля, так і географічну присутність на наших ключових ринках, — зазначив Штеффен Салтофте, генеральний директор компанії ACINO. — Придбаний нами портфель дуже добре відповідає нашій стратегії — забезпечення безперервного доступу пацієнтам та спеціалістам охорони здоров’я до високоякісних лікарських засобів на ринках, що розвиваються».

Угода включає близько 30 рецептурних та безрецептурних лікарських засобів, серед яких Pantoprazole, Dexlansoprazole, Cardiomagnyl, Xefo та Montelukast. Відповідно до умов даної угоди, продуктовий портфель ACINO в Україні буде розширений наступними торговими марками: Cardiomagnyl, Xefocam, Calcium D3 Nycomed, Vitrum, Britomar, Ebrantil, Edarbi, Trinomia, Myorix, Eneas та Arthron.

Придбання дозволить ACINO істотно зміцнити позиції на ключових ринках України, Об’єднаних Арабських Еміратів, Єгипту, Саудівської Аравії та Південної Африки. На додаток ACINO відкрила компанію в Стамбулі, Туреччина, з метою розширення зони впливу локально. Загальна сума угоди становить більше 200 млн дол. США. Крім того, обидві сторони узгодили умови виробництва та поставки препаратів з придбаного портфеля, згідно з якими Takeda продовжить на багаторічній основі виробництво продукції під брендом «ACINO».

ACINO: якість, на яку ви можете покластися

ACINO — швейцарська фармацевтична компанія зі штаб-квартирою у Цюриху, яка фокусує свою діяльність на обраних ринках країн Близького Сходу, Африки, СНД та Латинської Америки. Компанія пропонує високоякісні лікарські засоби для забезпечення доступної медичної допомоги на ринках країн, що розвиваються. Як світовий партнер фармацевтичних компаній, ACINO надає готові рішення, починаючи від розробки та реєстрації препаратів до контрактного виробництва, упаковки та логістики.

В Україні ACINO працює з 2015 р. та провадить свою діяльність у галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів з додатковими властивостями. Головний офіс ACINO в Україні розташований у м. Київ та виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу ACINO у країнах СНД. Виробничий завод ACINO в Україні — «Фарма Старт», який знаходиться у м. Київ, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice — GMP) ЄС та оснащений науково-дослідною лабораторією з розробки генеричних препаратів.

Портфель лікарських засобів, дієтичних добавок і медичних виробів ACINO в Україні нараховує більше 60 продуктів, що використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології. Додаткова інформація: www.acino.ua

За матеріалами пресрелізу компанії ACINO в Україні

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті