Постанова КМУ від 19.06.2020 р. № 536

02 Липня 2020 11:42 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 19 червня 2020 р. № 536

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для стажування лікарів-інтернів на базах стажування у 2020 році

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

 1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для стажування лікарів-інтернів на базах стажування у 2020 році, що додається.
 2. Міністерству охорони здоров’я та Національній службі здоров’я до 1 вересня 2020 р. підготувати пропозиції стосовно порядку фінансування стажування лікарів-інтернів для врахування її під час формування проекту Державного бюджету України на 2021 рік.

Прем’єр-міністр України Д. Шмигаль

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 19 червня 2020 р. № 536

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для стажування лікарів-інтернів на базах стажування у 2020 році

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Загальнодержавні заклади та заходи у сфері медичної освіти» (далі — бюджетні кошти) для організації стажування лікарів-інтернів на базах стажування.
 2. У цьому Порядку термін «бази стажування» означає заклади охорони здоров’я комунальної форми власності, в яких проходять первинну спеціалізацію випускники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
 3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є МОЗ.

Завданням головного розпорядника бюджетних коштів є забезпечення організації стажування лікарів-інтернів на базах стажування.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської держадміністрацій (далі — структурні підрозділи), які отримують бюджетні кошти відповідно до кількості лікарів-інтернів першого року навчання, працевлаштованих у комунальних закладах охорони здоров’я, що перебувають на 15 серпня 2020 року в управлінні місцевих органів влади відповідних областей та м. Києва.

 1. Бази стажування отримують бюджетні кошти від структурних підрозділів відповідно до укладених ними договорів про відшкодування базам стажування витрат на оплату праці та нарахувань на оплату праці лікарям-інтернам першого року навчання, які працевлаштовані у закладах охорони здоров’я комунальної власності (далі — договори). Бюджетні кошти зараховуються на небюджетні рахунки, відкриті в органах Казначейства в установленому законодавством порядку.

Примірна форма договору затверджується МОЗ.

 1. Відшкодування здійснюється в розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на 2020 рік, та нарахувань на неї пропорційно відпрацьованому часу на підставі звітів за встановленою МОЗ формою.
 2. Бази стажування щомісяця з 1 по 5 числа (за грудень — до 18 грудня поточного року) подають звіт структурним підрозділам щодо лікарів-інтернів першого року навчання, які перебували у трудових відносинах з комунальними закладами охорони здоров’я у звітному періоді, фактично відпрацьований ними час, нараховані та виплачені лікарям-інтернам кошти на оплату праці та нарахування на неї.

Структурні підрозділи протягом п’яти днів з моменту надання зазначеного звіту здійснюють відшкодування бюджетних коштів відповідно до укладених ними договорів.

 1. Структурні підрозділи щокварталу до 12 числа місяця, що настає за звітним, подають МОЗ звіт щодо виплачених базам стажування бюджетних коштів відповідно до укладених ними договорів.
 2. Ведення бухгалтерського обліку, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється в установленому законодавством порядку.
 3. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності, звітів про виконання бюджетної програми, а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті