Кабмін вносить зміни до порядку конкурсного відбору на посади керівників закладів охорони здоров’я

28 Липня 2020 3:59 Поділитися

Кабінет міністрів України постановою від 22.07.2020 р. № 637 вносить зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою від 27.12.2017 р. № 1094.

Змінами передбачається, що орган управління тимчасово (з дня появи вакантної посади до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) покладає виконання обов’язків керівника закладу на особу з числа штатних працівників або призначає виконуючого обов’язки з числа інших осіб на строк, що не перевищує 2 міс.

У свою чергу, особа, на яку покладається виконання обов’язків керівника закладу або яка призначається виконуючим обов’язків керівника закладу, повинна відповідати визначеним єдиним кваліфікаційним вимогам для керівника закладу охорони здоров’я.

Також для проведення окремого конкурсу рішенням органу управління утворюється окрема конкурсна комісія. Оголошення про початок формування конкурсної комісії оприлюднюється на офіційному вебсайті органу управління одночасно з оприлюдненням рішення про проведення конкурсу.

Окрім того, передбачається, що галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності подаватимуть по 4 кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті