МОЗ ініціюватиме розвиток в країні системи добровільного медичного страхування

02 Жовтня 2020 12:15 Поділитися

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час зустрічі з представниками провідних страхових компаній, яка відбулася 2 жовтня, заявив, що Міністерство охорони здоров’я має намір здійснити комплекс заходів для стимулювання розвитку в країні системи добровільного медичного страхування як одного з джерел оплати медичних послуг.

«Усі ми знаємо, що 30 років у нас не було достатнього фінансування системи охорони здоров’я. Як наслідок — усі ці неформальні платежі та відсутність якості, водночас і велика сума коштів досі залишається в тіні. Ми налаштовані на серйозні зміни в системі фінансування медицини, у тому числі добровільного медичного страхування. Я вважаю, що у нас є великий потенціал щодо розвитку цього сегмента страхового ринку. Моя мета — позбутися такого поняття, як неформальний платіж та побудувати абсолютно зрозумілу та прозору систему фінансування медичної допомоги», — зазначив М. Степанов.

Міністр також зазначив, що для того, щоб простимулювати розвиток добровільного медичного страхування потрібно на законодавчому рівні створити прозорі та зрозумілі умови для роботи страхових компаній, а також максимально мотивувати роботодавців та громадян користуватися цим інструментом.

«Наразі необхідно забезпечити баланс інтересів страховиків і страхувальників, що сприяло б розвитку цього соціально важливого й необхідного для країни сегмента страхового ринку», — додав М. Степанов.

Зі свого боку, представники страхових компаній озвучили власне бачення розвит­ку системи добровільного страхування і висловили побажання зробити постійними подібні зустрічі, щоб зміни у питанні відбулися вже найближчим часом.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті