МОЗ України та ВООЗ підписали дворічну Угоду про співпрацю у сфері охорони здоров’я

06 Листопада 2020 12:53 Поділитися

5 листопада Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підписали дворічну Угоду про співробітництво. Дана Угода дозволить продовжити співпрацю з ВООЗ, розширити доступ населення до якісних послуг охорони здоров’я, розробити та впровадити стратегії та реформи фінансування охорони здоров’я для досягнення прогресу в напрямку універсального охоплення послугами охорони здоров’я, покращити доступ до основних лікарських засобів, вакцин тощо.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підкреслив, що ВООЗ є важливим партнером для України, особливо в умовах пандемії. Водночас він зазначив, що боротьба з пандемією не може нівелювати поставлену Україною мету щодо імплементації важливого процесу реформи охорони здоров’я.

«Наша чітка ціль — забезпечити гідні умови надання медичних послуг для українців. Реформа медицини є нашим пріоритетом, зокрема, йдеться про модернізацію медицини, зменшення корупції в цій сфері та забезпечення повноцінного захисту», — наголосив очільник МОЗ та подякував за включення України до списку пріоритетних країн у Спеціальній ініціативі ВООЗ із психічного здоров’я на 2019–2023 рр.

Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге також оцінив результати співпраці України та ВООЗ. «Ми високо оцінюємо нашу співпрацю на рівні первинної ланки охорони здоров’я. Разом зі Світовим банком ми ознайомлювалися з ходом реформ у медичній галузі. Ми готові надати підтримку в підготовці Національної стратегії охорони здоров’я, яка буде охоплювати довгострокове бачення розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 р.», — зазначив він.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті