Проведення атестації лікарів відновлюється, але з дотриманням протиепідемічних вимог — Ірина Микичак

24 Березня 2021 12:26 Поділитися

Заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак під час брифінгу 24 березня поінформувала, що наразі вакцинація проти COVID-19 проводиться на двох платформах: мобільними бригадами та у пунктах щеплення. З 22 березня для вакцинації медиків відкрилися 565 пунктів щеплення проти COVID-19. Такі пункти працюють у закладах охорони здоров’я.

Також І. Микичак зазначила, що серед лідерів з проведення вакцинації Дніпропетровська, Донецька та Київська області. Це ті регіони, в яких від початку вакцинальної кампанії зроблено понад 9 тис. щеплень. Водночас у Волинській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській — найнижчі показники вакцинації.

«Кожна доза вакцини повинна бути використана. Тому Міністерством охорони здоров’я у Дорожній карті було передбачено надання дозволу на використання залишкових доз вакцини для щеплення громадських діячів», — зауважила вона.

Окрім того, І. Микичак повідомила, що сьогодні на сайті МОЗ України буде оприлюднено наказ, яким відновлюється атестація лікарів з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Відповідно, Міністерство рекомендує всім атестаційним комісіям обласних департаментів та управлінь охорони здоров’я здійснювати прийом документів в електронному вигляді або через поштові відправлення.

Атестаційні комісії, зі свого боку, після набуття чинності наказом мають в одноденний термін затвердити та опублікувати на офіційних вебсайтах департаментів та управлінь охорони здоров’я графіки засідань таких комісій.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті