МІРІСТАМІД-ЧПК: місцевий антисептик — актуально, як завжди!

Протистояння мікроорганізмів і людини таке ж давнє, як і саме людство. Впродовж тривалого часу лікарям важко було осягнути, що відбувається з хворим, чому в одних випадках рана загоюється швидко, а в інших — розвивається нагноювання, яке не лише перешкоджає одужанню, але і може призводити до погіршення загального стану пацієнта, або навіть до смерті.

Жах і відчуття безсилля викликала післяпологова лихоманка, що забрала життя багатьох молодих жінок. На початку минулого сторіччя з’явилися пеніцилін і перші препарати сульфаніламідної групи. Здавалось, ось вона, перемога над невидимим для людського ока ворогом. Однак час розставив крапки над «і». Проблема боротьби із гнійною інфекцією в хірургії, комбустіології та акушерстві-гінекології залишається актуальною і по сьогодні.

Беручи до уваги можливість безпосередньо впливати на мікроорганізми, лікарі широко застосовують місцеві антисептики. МІРІСТАМІД-ЧПК виробництва ДП «Черкаси-Фарма» — один із таких лікарських засобів. Цей препарат має виражені антибактеріальні властивості відносно грампозитивних, грамнегативних, аеробних та анаеробних мікроорганізмів, як в монокультурі, так і у вигляді їх асоціацій. Він згубно впливає на віруси герпесу та імунодефіциту людини. Йому притаманна антимікотична дія відносно дріжджових грибів, дерматофітів, аскоміцетів. МІРІСТАМІД-ЧПК також ефективний проти збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом, а саме гонококів, блідих трепонем, трихомонад, хламідій.

МІРІСТАМІД-ЧПК: місцевий антисептик — актуально, як завжди!Окрім широкого спектру дії на мікроорганізми препарат МІРІСТАМІД-ЧПК має й інші позитивні якості. Перш за все, він посилює місцеві захисні реакції та стимулює регенеративні процеси, що важливо для швидкого загоєння ран. МІРІСТАМІД-ЧПК не викликає виражених місцевих подразнювальних реакцій, тому його застосування добре переноситься пацієнтами. Препарат доступний у вигляді водного розчину, завдяки чому цей лікарський засіб сміливо можна наносити на уражені слизові оболонки в необхідній, на думку лікаря, кількості. Акушери-гінекологи вдаються до застосування цього місцевого універсального антисептика через те, що немає жодних застережень щодо його використання у період вагітності або годування грудьми. Інколи стан рани чи пацієнта вимагає залучення до лікування антибактеріальних та протигрибкових засобів системного призначення. Але навіть у цьому випадку місцеву терапію препаратом МІРІСТАМІД-ЧПК доцільно продовжити, оскільки він знижує резистентність бактерій і грибів до вказаних вище лікарських засобів.

Можливість застосування препарату МІРІСТАМІД-ЧПК з профілактичною та лікувальною метою в різних галузях медицини, широкий спектр протимікробної, протигрибкової та противірусної дії, висока толерантність, додатковий імуностимулюючий і регенеративний ефект, зручність і простота у застосуванні — усі ці якості дозволяють його широко застосовувати не лише професіоналами. Цей лікарський засіб можна вважати незамінним у кожній домашній аптечці.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Александр 01.11.2010 3:13
Судя по упаковке,препарат нестерильный.Что там насчет внутриполостного и т.п. применения?

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті