Віктор Ляшко представив колективу НСЗУ його нову очільницю

Кабінет Міністрів України призначив на посаду голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Наталію Гусак. У зв’язку з цим 17 листопада відбулася зустріч новопризначеної голови НСЗУ з колективом. Н. Гусак було обрано переможцем за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади.

Під час представлення міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко подякував т.в.о. голови НСЗУ Дмитро Самофалову за службу та представив Н. Гусак колективу. До цього вона працювала заступницею голови Чернівецької обласної державної адміністрації і займалася питаннями медичної сфери.

«Національна служба здоров’я України має бути повноцінним органом виконавчої влади, який має голову, укомплектований штат та працює, як швейцарський годинник. Наш пріоритет на наступний рік — контрактування закладів за пакетами в межах Програми медичних гарантій–2022, розуміння принципів Програми медгарантій на місцях та своєчасні оплати за надані медичні послуги», — наголосив В. Ляшко.

У свою чергу, очільник НСЗУ зазначила, що працюватиме над тим, щоб НСЗУ стала не лише опорою для всієї системи охорони здоров’я в частині фінансування, а й службою, яка завоює безумовний авторитет управлінців медичної галузі, медичних працівників та всіх українців, які потребують медичної допомоги.

«Рада долучитися до команди, яка реалізує політику у сфері охорони здоров’я. Переконана, що мій професійний досвід та гасло «Взаємодія заради прориву» дозволять посилити взаємодію НСЗУ з органами місцевого самоврядування та державними інституціями. І це дасть поштовх до подальшого розвитку медичної галузі», — наголосила Н. Гусак.

Повідомляється, що вона має досвід роботи регіональним координатором з підтримки реформи охорони здоров’я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях Програми «ULEAD з Європою» та значний управлінський досвід в державних органах влади. Освіту за спеціальністю «Фінанси» отримала в Буковинському державному фінансово-економічному університеті. Учасниця освітніх програм Аспен Інститут Київ.

За матеріалами nszu.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті