Майже 16 тис. аптек підключені до eHealth та працюють з е-рецептами на антибіотики — МОЗ

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що за 15 днів з моменту впровадження функціоналу по всій країні було виписано понад 32 тис. електронних рецептів на антибіотики. «Електронний рецепт — це долучення України до міжнародних медичних стандартів, де антибіотики відпускаються винятково за рецептами задля зупинення розвитку резистентності бактерій до антибіотикотерапії», — йдеться в повідомленні.

У МОЗ нагадують, що протягом перехідного періоду усі аптечні заклади для роботи з електронними рецептами мають підготуватися до нових умов відпуску антибіотиків та зареєструватися в електронній системі охорони здоровʼя (eHealth). Як зазначається у повідомленні, наразі динаміка підключення аптек є позитивною: майже 16 тис. аптечних пунктів уже працюють із системою.

Це число включає більшість великих аптечних мереж в Україні.

За матеріалами facebook.com/moz.ukr

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Ирина 16.08.2022 6:23
Ну, как сказать работают.... Мучаются! Список из которого можно погасить е-рецепт не синхронизирован с Гос.Реестром ЛС. Выбрать невозможно препарат отпуска из аптеки. Например, Цефтриаксон... Радует, что это переходный период..

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті