Про затвердження порядку використання у 2006 році цільових коштів для...
Про затвердження порядку використання у 2006 році цільових коштів для проведення заходів з виконання комплексної програми «цукровий діабет» і лікування нецукрового діабету Документ в форматі PDF Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe. Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі? Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах! Цікава інформація для Вас:ЙОД-НОРМІЛ: чому важливо регулярно додатково приймати йод?Яким має бути патріотичний галузевий підхід? Вісті з УгорщиниСпоживання антибіотиків у Європі досягло рекордно низького рівняМолнупіравірПопередження випадків немедичного застосування нарковмісних ліків: що пропонується проєктом акта?НАЗК вбачає корупційні ризики в обмеженні обігу лікарських засобів в умовах воєнного стану12-й аптечний саміт України 2022Проект постанови КМУ «Про затвердження порядку використання у 2006 р. коштів державного бюджету, які виділяються виробникам лікарських засобів на компенсацію додаткових витрат, пов’язаних із зміною ставки акцизного збору на спирт етиловий»Постанова Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2005 р. № 750Постанова КМУ від 29.03.2006 р. № 400
Компенсація за ліки для пацієнтів з рідкісними (орфанними) захворюваннями: нова ініціатива народних депутатів 01 Травня 2025 г.
Розпочато прийом заяв на декларування цін на генеричні або подібні біологічні лікарські засоби 01 Травня 2025 г.
Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт щодо закупівлі ліків за ДКД коштом місцевих бюджетів 30 Квітня 2025 г.
Держлікслужба у Волинській обл. нагадує про особливості зберігання ліків у теплу пору року 30 Квітня 2025 г.
«Положення Болар» vs патентна прив’язка: Medicines for Europe направила пропозиції до законопроєкту 29 Квітня 2025 г. 1
Компанія Gedeon Richter отримала рекомендації від CHMP щодо дозволу на маркетинг біосимілярів Junod® та Yaxwer® на основі деносумабу 29 Квітня 2025 г.
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим