МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ
НАКАЗ
від 5 серпня 2026 р. № 1078
Про затвердження змін до Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 05 березня 2026 року
Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), пункту 171 та пункту 20 Порядку реімбурсації лікарських засобів та медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 854, враховуючи звернення ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» від 24 липня 2026 року № 24.07.2026/3 та Представництва «Нобель Ілач Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті» від 29 липня 2026 року № 29/07/26-2,
НАКАЗУЮ:
- Затвердити зміну до Переліку лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 05 березня 2026 року «І. Лікарські засоби, крім препаратів інсуліну та комбінованих лікарських засобів», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 березня 2026 року № 324 «Про затвердження Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 05 березня 2026 року», що додається.
- Затвердити зміни до Переліку лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 05 березня 2026 року «II. Препарати інсуліну», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 березня 2026 року № 324 «Про затвердження Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 05 березня 2026 року», що додаються.
- Фармацевтичному управлінню (Олександру Гріценку) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.
- Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Євгенія Гончара.
Міністр Віктор Ляшко
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим