Витяг з Розпорядження КМУ від 9 січня 2000 р. № 7-р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 9 січня 2000 р. № 7-р

«Про утворення ліквідаційних комісій центральних органів»

Витяг

1. Для ліквідації центральних органів виконавчої влади відповідно до Указу Президента України від 15 грудня 1999 р. № 1573 “Про зміни у структурі центральних органів виконавчої влади” утворити ліквідаційні комісії та призначити їх голів згідно з додатком.

Головам ліквідаційних комісій затвердити персональний склад комісій та забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією відповідних центральних органів виконавчої влади. Ліквідаційні баланси та звіти за результатами роботи комісій подати Кабінетові Міністрів України до 1 квітня 2000 р.

2. Передачу до сфери управління відповідних центральних органів виконавчої влади підприємств, установ та організацій, що перебували у сфері управління ліквідованих центральних органів виконавчої влади, здійснити станом на 1 грудня 1999 р. з наступним повідомленням про це органів статистики, податкових і фінансових органів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на віце-прем’єр-міністрів України відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Прем’єр-міністр України В. Ющенко

ДОДАТОК
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 9 січня 2000 р. № 7-р

 

ПЕРЕЛІК ЛІКВІДАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

Найменування

Голова комісії

Комісія з ліквідації Коммедбіопрому перший заступник голови Комітету Прибудченко І.І.
Комісія з ліквідації Національного агентства з контролю за якістю та безпекою продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення Голова Агентства Сердюк А.М.
Урядовий Секретар В. Лисицький

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті