Наказ МОЗ України від 27 квітня 2000 р. № 89

НАКАЗ

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

від 27 квітня 2000 р. № 89

Про питання фармакопейного комітету

Відповідно до рішень розширеної наради МОЗ України «За підсумками роботи медичної та мікробіологічної промисловості за 1999 рік та завдання фармацевтичної галузі на 2000 рік» з метою своєчасного видання Державної фармакопеї України і виконання єдиної державної політики щодо вимог до якості лікарських засобів наказую:

1. Внести такі зміни до наказу МОЗ України від 02.02.2000 р. № 12 «Про ліквідацію Комітету з питань імунобіологічних препаратів, Комітету з нової медичної техніки та Фармакопейного комітету».

1.1. Вилучити з наказу:

  • з назви слова «та Фармакопейного комітету»;
  • з пункту 1 слова «та Фармакопейний комітет»;
  • з пункту 2 слова «, додаток 3».

1.2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 3.

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 01.02.2000 р. № 11 «Про внесення змін та доповнень до наказу МОЗ від 27 січня 2000 року № 10 «Щодо ліквідації Комітету з питань імунобіологічних препаратів та Комітету з нової медичної техніки».

3. Доручити Фармакопейному комітету (Георгієвський В.П.) і Державному фармакологічному центру (Стефанов О.В.) підготувати пропозиції для внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 р. № 569 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарського засобу і розмірів збору за державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарського засобу».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Коротка О.Ш.

Міністр В.Ф. Москаленко

Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Другие статьи раздела


Последние новости и статьи