Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 29.08.2001 № 1918/12-04

Начальникам Державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Директору Одеського ВХФП «Біостимулятор» Матящук А.Д.

За результатами Державного контролю зразків, вилучених Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів у Запорізькій області під час інспектування суб’єктів господарської діяльності, та архівних контрольних зразків виробника забороняється реалізація Розчину сальвіну спиртового 1% по 10 мл серії 10500 виробництва Одеського ВХФП «Біостимулятор», який не відповідає вимогам ФС 42-2353-85 за показником «Опис» ( колір препарату —зеленувато-бурий замість відповідно до фармакопейної статті — від жовтого до червонувато-коричневого). Доручаю вжити відповідних заходів до вилучення Розчину сальвіну спиртового 1% по 10 мл серії 10500 вищезазначеного виробника з реалізації. Про виконання розпорядження доповісти до 25.09.2001 року.

Виробнику лікарського засобу слід відкликати Розчин сальвіну спиртовий 1% по 10 мл серії 10500 від споживачів. Надати Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ у місячний термін інформацію про кількість відпущеної споживачам і повернутої ними продукції, вжиті заходи щодо вказаної субстандартної серії препарату та заходи по недопущенню випуску в подальшому неякісної продукції.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті