Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 19.09.03 р. № 3220/07-20

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 19.09.03 р. № 3220/07-20

На підставі ст. 15 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.6 «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, у зв’язку із встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Левоміцетин, таблетки по 0,5 г, № 10, серії 40603 з маркуванням виробника ВАТ «Монфарм», м. Монастирище Черкаської області.

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Левоміцетин, таблетки по 0,5 г, № 10, серії 40603 з маркуванням виробника ВАТ «Монфарм», м. Монастирище Черкаської області, який за повідомленням ВАТ «Монфарм» не вироблявся підприємством і має ознаку фальсифікації — невідповідність вимогам АНД до реєстраційного посвідчення № П.10.01/03847 за показником «Ідентифікація» (негативна реакція ідентифікації на левоміцетин).

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Левоміцетин, таблетки по 0,5 г, № 10, серії 40603, виробництва ВАТ «Монфарм», м. Монастирище Черкаської області, з вищезазначеною ознакою фальсифікації і вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення.

Повідомити Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню фальсифікованого лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копія припису направлена:

ВАТ «Монфарм», м. Монастирище Черкаської області.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*