В Україну доставлено чергову партію Таміфлю

17 Листопада 2009 4:58 Поділитися

В Україну доставлено чергову партію Таміфлю17.11.2009 р. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочої поїздки до Дніпропетровської обл. зустріла чергову партію препарату Tamiflu/Таміфлю (озельтамівір) у кількості 100 тис. упаковок, яка прибула літаком з Базеля (Швейцарія). Глава уряду повідомила, що ця партія буде доставлена до лікарень східних регіонів країни.

Незважаючи на те що наразі епідемія грипу пішла на спад, ВООЗ прогнозує три хвилі епідемії, тому закупівля препарату Таміфлю все ще залишається доцільною.

Ю. Тимошенко повідомила, що партія Таміфлю, яка сьогодні прибула до Дніпропетровська, як і попередні, закуплена за ціною 67 грн. за упаковку. Вже за тиждень в Україні планується створити незнижуваний запас цього препарату, який хворі зможуть безкоштовно отримувати у будь-якій лікарні країни.

Крім того, Ю. Тимошенко зазначила, що уряд продовжує закуповувати та розподіляти між лікарнями медичне обладнання, необхідне для лікування хворих з ускладненнями грипу, зокрема апарати штучної вентиляції легень, бронхоскопи, рентген-апарати, а також автомобілі швидкої допомоги та реанімобілі.

Прем’єр-міністр повідомила, що сьогодні відбудеться перше засідання комісії з розслідування корупційних дій при закупівлі медичного обладнання та ліків у 2007–2009 рр., яку вона очолює. Ця комісія створена у зв’язку з масштабними зловживаннями у сфері закупівлі лікарських засобів та обладнання.

За матеріалами www.kmu.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті