Аналіз регуляторного впливу проекту наказу МОЗ України «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за якістю лікарських засобів, що ввозяться в Україну у вигляді гуманітарної допомоги»

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: [email protected]

На публічне обговорення виноситься проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за якістю лікарських засобів, що ввозяться в Україну у вигляді гуманітарної допомоги». Порядок – нормативний документ, який визначає механізм державного контролю за якістю лікарських засобів, що ввозяться на територію України у вигляді гуманітарної допомоги. Мета Порядку – запобігання обігу фальсифікованих, неякісних та незареєстрованих лікарських засобів.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом одного місяця від дня опублікування проекту до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Полтавській області за адресами:

– 38751, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Розсошенці, вул. Горбанівська, 2;
[email protected].

Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті