Міністерство охорони здоров’я України. Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення.Наказ від 15.03.2001 № 43

ПРО РОЗРОБКУ І ВВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ФАРМАКОПЕЇ УКРАЇНИ

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 12.03.2001 № 95 та з метою забезпечення своєчасного і належного видання і запровадження Державної Фармакопеї України та її додатків на підприємствах та установах галузі

НАКАЗУЮ:

1. Директору Науково-експертного фармакопейного центру В.П. Георгієвському у термін до 01.04.2001 p. представити на затвердження план заходів щодо запровадження Державної Фармакопеї України на підприємствах та установах.

2. Доручити Науково-експертному фармакопейному центру розробку поточних додатків до Державної Фармакопеї України, гармонізованих з Європейською Фармакопеєю.

3. Науково-експертному фармакопейному центру у термін до 1 березня 2002 року розробити і підготувати до видання додаток № 1 до Державної Фармакопеї України І видання.

4. Директору Науково-експертного фармакопейного центру В.П. Георгієвському у термін до 01.04.2001 p. представити на затвердження план додатку № 1 до Державної Фармакопеї України І видання.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Департаменту

О.Ш. Коротко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті