Державна інспекція з контролю якості лікарських засобівМіністерства охорони здоров’я України.Лист від 23.04.2001 № 846/12-04Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Генеральному директору
ВАТ «Фармацевтична фірма «Здоров’я» Чепелюку B.I.

За результатами державного контролю забороняється реалізація лікарського засобу «Бесалол», таблетки № 6 серії 150201 виробництва ВАТ «Фармацевтична фірма «Здоров’я», який не відповідає вимогам ФС 42У-7-81-96 за показником «Розпадання» (таблетки не розпались протягом 60 хв, спостерігалося лише їх незначне набухання і часткове розтріскування).

Пропонується вжити відповідних заходів щодо вилучення вказаної серії препарату із реалізації та повернення постачальнику (виробнику).

Про виконання розпорядження доповісти Державній інспекції МОЗ до 21.05.2001 року.

Виробнику лікарського засобу пропонується відкликати вищезазначений препарат від споживачів. Про кількість відпущеної покупцям та повернутої ними продукції та вжиті заходи до неї повідомити Державній інспекції МОЗ України до 21.05.2001 року. Крім того, надати пояснення причин випуску препарату з відхиленням від нормативних вимог та заходи по недопущенню подібних фактів у подальшому.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті