Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 21.05.2003 р. № 1657/07-20

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 21.05.2003 р. № 1657/07-20

На підставі ст. 15 закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.1 «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України» затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, в зв’язку з невідповідністю вимогам ФСП 42-0006-0006-00 за показниками «Опис» (порошок білого кольору з жовтуватим відтінком, у якому наявні тверді крупинки), «Маркування» (маркування на різних упаковках виконано різним шрифтом, на частині упаковок відсутня назва виробника, номери серій заклеєні стікерами із зазначеним іншим номером серії, номер співпадає з супроводжуючими документами про якість. Термін придатності, вказаний на упаковці, не відповідає вимогам АНД ).

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Барію сульфат для рентгеноскопії по 100 г серії 25062001, виробництва ВАТ «Хімічний завод ім. Л.Я. Карпова», Росія.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Барію сульфат для рентгеноскопії по 100 г серії 25062001 виробництва ВАТ «Хімічний завод ім. Л.Я. Карпова», Росія.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику (виробнику). Суб’єкту господарської діяльності, при наявності вказаного лікарського засобу, повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України. Копія припису направлена:

ДП «Державний фармакологічний центр».

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті