Аналіз регуляторного впливу проекту спільного наказу МОЗ України та державної митної служби України «Про затвердження порядку ведення та використання міжвідомчої бази даних зареєстрованих в Україні медичних виробів»

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: [email protected]

На публічне обговорення виноситься проект спільного наказу МОЗ України та Державної митної служби України «Про затвердження Порядку ведення та використання міжвідомчої бази даних зареєстрованих в Україні медичних виробів».

Впровадження дії спільного наказу МОЗ України та Державної митної служби України «Про затвердження Порядку ведення та використання міжвідомчої бази даних зареєстрованих в Україні медичних виробів»:
• сприятиме спрощенню митного оформлення товарів і транспортних засобів, скороченню переліку документів, що подаються під час митного контролю;
• необхідне для отримання при перетині кордону оперативної інформації про наявність (або відсутність) медичних виробів у Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення з метою формування достовірних інформаційних потоків про імпорт-експорт медичних виробів в Держмитслужбі України та МОЗ України.

До вищезазначеного наказу розроблено Порядок ведення та використання міжвідомчої бази даних зареєстрованих в Україні медичних виробів.

Пропозиції та зауваження щодо проекту наказу надсилайте до Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення за адресою:
03115, Київ, просп. Перемоги, 120,
тел.: (044) 424-74-00, 424-72-60, 424-15-06, 424-12-30,
e-mail: [email protected]

Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті