Новинка! Пробіотик для міцного здоров’я найменших

Кожна мама прагне дати своєму малюкові найкраще, уберегти від хвороб і закласти надійну основу для формування міцного здоров’я на все життя. Запорукою довгого й здорового життя будь-якої людини є нормальне функціонування імунної системи, важливу роль у формуванні якої, особливо на ранніх етапах, відіграє мікрофлора шлунково-кишкового тракту. Так, мікрофлора травної системи не тільки формує місцевий імунітет, але й має велике значення для становлення й розвитку імунної системи дитини, підтримки її активності. Тому дуже важливо, щоб уже з перших днів життя малюка почав формуватися «правильний» видовий склад мікрофлори кишечнику (Кешишян Е.С. и соавт., 2013).

24161648У період внутрішньоутробного розвитку шлунково-кишковий тракт дитини практично стерильний. Під час проходження родовими шляхами корисні бактерії передаються від матері до новонародженого. Згодом колонізація триває завдяки годуванню грудьми і контакту із зовнішнім світом. Відносна стабілізація мікрофлори відбувається до кінця 1-го місяця життя. У результаті домінантною у грудних дітей стає біфідофлора (Matamoros S. et al., 2012), на її долю припадає до 90% від всієї нормальної мікрофлори кишечнику (Коркач А.В. и соавт., 2011).

Провідна роль біфідофлори встановлюється внаслідок утилізації біфідогенних факторів, що містяться в грудному молоці. Цікаво, що разом з пребіотиками грудне молоко містить і корисні біфідобактерії, які потім стають основою для формування нормальної мікрофлори малюка (Щербаков П.Л. и соавт., 2007; Matamoros S. et al., 2012).

Дисбактеріоз у малюка

На жаль, у наш активний вік далеко не завжди вдається забезпечити дитині виключно грудне вигодовування, до того ж часто мама або малюк змушені приймати певні лікарські засоби, які негативно впливають на корисну кишкову мікрофлору, наприклад антибіотики (Matamoros S. et al., 2012), тому багато хто з нас стикається з неприємними симптомами дисбактеріозу. Дисбактеріоз є порушенням рівноваги кишкової мікрофлори, що призводить до створення сприятливих умов для розвитку умовно патогенних і патогенних мікроорганізмів і порушення функціонування всього організму. Результатом розвитку дисбактеріозу є діарея, запор, здуття, кишкові коліки та ін. А в довгостроковій перспективі дисбаланс мікрофлори може призводити до ослаблення імунної системи, порушення метаболічних процесів, підвищувати ризик розвитку захворювань травної системи, цукрового діабету І типу, алергічних захворювань, астми, атопічного дерматиту, появи надлишкової маси тіла та ожиріння (Matamoros S. et al., 2012).

Тому в разі виникнення дисбалансу в кишечнику так важливо використовувати препарат для нормалізації мікрофлори, який містить саме біфідобактерії, такий як ЛІНЕКС БЕБІ® компанії «Сандоз».

Важливо відзначити, що ЛІНЕКС БЕБІ® не пригнічує симптоми, а впливає на причину — відновлює нормальний баланс мікрофлори кишечнику природним чином і ефективно усуває симптоми дисбактеріозу. Це можливо завдяки тому, що ЛІНЕКС БЕБІ® містить Bifidobacterium animalis subsp. lactis — штам, який є одним з основних мікроорганізмів, виявлених у грудному молоці матері (Нетребко О.К., 2009). Крім того, Bifidobacterium animalis subsp. lactis є однією з перших пробіотичних бактерій, що колонізують шлунково-кишковий тракт малюка (Wall R. et al., 2008).

Особливо актуальним прийом ЛІНЕКС БЕБІ® буде для малюків, які перебувають на штучному або змішаному вигодовуванні. Адже саме в таких дітей біфідофлора істотно пригнічена — у цьому їх кардинальна відмінність від тих, хто перебуває на природному вигодовуванні, отримує материнське молоко і рівень біфідобактерій у них є значно вищим (Щербаков П.Л. и соавт., 2007; Matamoros S. et al., 2012).

Bifidobacterium animalis subsp. lactis забезпечує захисний і терапевтичний ефект завдяки здатності гальмувати ріст патогенних бактерій шляхом зниження рівня рН в кишечнику (що є результатом здатності Bifidobacterium animalis subsp. lactis до продукування кислот), вироблення метаболітів, токсичних для патогенних бактерій, а також антибактеріальних речовин. Крім того, Bifidobacterium animalis subsp. lactis конкурує з патогенними бактеріями за поживні речовини, блокує їх адгезивні рецептори, таким чином перешкоджаючи колонізації іншими потенційно патогенними мікроорганізмами.

Також дуже важливо, що Bifidobacterium animalis subsp. lactis виявляє стимулюючу дію щодо імунної системи. Особливо це є актуальним для малюків, чия мікрофлора постраждала від застосування антибіотиків під час лікування інфекційних захворювань, і захисні сили їх організму ослаблені.

Крім того, використання Bifidobacterium animalis subsp. lactis дозволяє нормалізувати частоту й характер випорожнення у дітей у разі запору. Так, згідно з результатами дослідження ефективність даного пробіотика становить близько 90% (Конь И.Я. и соавт., 2005).

Таким чином, регулярний прийом Bifidobacterium animalis subsp. lactis у складі ЛІІНЕКС БЕБІ® ефективно знижує частоту і тяжкість слабко- або помірновиражених симптомів з боку травної системи (головним чином діареї), пов’язаних з порушенням нормальної мікрофлори кишечнику, і забезпечує регулярне його функціонування, допомагаючи в тому числі впоратися із запором. ЛІНЕКС БЕБІ® рекомендовано для стабілізації та підтримки балансу і функції мікрофлори кишечнику в якості профілактичного й підтримуючого засобу в разі діареї, метеоризму та інших порушень, викликаних вірусними і бактеріальними інфекціями шлунково-кишкового тракту (наприклад ротавірусної інфекції) або лікуванням із застосуванням протимікробних препаратів (антибіотиків і інших синтетичних протимікробних засобів). ЛІНЕКС БЕБІ® можна застосовувати з метою профілактики і в складі комплексної терапії атопічного дерматиту, а також у якості підтримуючого засобу для стабілізації функції імунної системи кишечнику.

Ефективність застосування бактерії Bifidobacterium animalis subsp. lactis, яку включено до складу ЛІНЕКС БЕБІ®, клінічно доведено. Прийом даного пробіотика дозволяє знизити тривалість і частоту діареї (Weizman Z. et al., 2005). Застосування Bifidobacterium animalis subsp. lactis сприяє поліпшенню імунного захисту, що виявляється в зменшенні кількості респіраторних інфекцій з 94% для плацебо до 65% для групи, що одержувала Bifidobacterium animalis subsp. lactis (Taipale T. et al., 2011). Також застосування Bifidobacterium animalis subsp. lactis дозволяє зменшити вираженість симптомів атопічного дерматиту. Так, згідно з результатами дослідження у разі прийому даного пробіотика показник вираженості уражень шкіри за шкалою SCORAD знижується до 0 в порівнянні з 13,4 для групи плацебо (Isolauri E. et al., 2000).

ЛІНЕКС БЕБІ® показаний немовлятам з першого дня народження і дітям у віці до 12 років, що свідчить про його сприятливий профіль безпеки. Необхідно підкреслити, що ЛІНЕКС БЕБІ® розроблений з турботою про здоров’я малюків і не містить барвників, ароматизаторів, вітамінів і лактози, вживання яких несе ризик розвитку алергічної реакції.

ЛІНЕКС БЕБІ® випускається в зручній для застосування формі саше, розрахованій для прийому 1 раз на добу.

ЛІНЕКС БЕБІ®: турбота про здоров’я з народження і на довгі роки!

Євгенія Лук’янчук

КМ 4-82-ЛИН-ОТС-0416

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Линекс Бебі

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті