З життя пішов Микола Васильович Гульчій, професор, заслужений лікар України, хірург–ендокринолог

21 Серпня 2018 11:02 Поділитися

21 серпня 2018 р. пішов з життя відомий український лікар хірург-ендокринолог Микола Васильович Гульчій.

Ольга Голубовська, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, у мережі Facebook висловила співчуття рідним та близьким науковця.

«Страшенна втрата, друзі!

Людина, яка допомагала усім, постійно в операційній, натовпи хворих з усієї України, нікому не відмовляв, прекрасний фахівець (переконалася в свій час особисто), прекрасна людина, організатор охорони здоров’я.

Людина, що жила своєю справою, своїми хворими, багато чого зробив для служби та розвитку цього напрямку, працюючи головним фахівцем МОЗ. Не вірю, не хочу вірити й не буду вірити, для нас він живий. 62 роки, немає слів.

Ось фрагмент його інтерв’ю 2016 р.: «Намагаюся думати лише про те, як зарадити пацієнтові. Він прийшов до мене по допомогу, а отже, ми з ним в одній зв’язці. У нас із ним одна спільна справа. Тому нечасто відволікаюся на сторонні речі. І саме тому страшенно не люблю нарад. Це марнування часу. Кажу своїм співробітникам: ви приходите на роботу, щоб лікувати хворих, а не сидіти на нарадах. Коли людина на нараді, вона не лікує пацієнтів. Кожен має робити свою справу й не заважати колегам», — згадує О. Голубовська.

Співчуття також висловила Ольга Богомолець, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

«Перестало битися серце Миколи Васильовича Гульчія — заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, головного лікаря Київського міського клінічного ендокринного центру.

Його прізвище нещодавно було внесено світовою асоціацією ендокринологів-хірургів у десятку найкращих спеціалістів світу.

Хочу висловити глибокі співчуття родині і всім працівникам центру. Це невиправна втрата.

Важко усвідомлювати, що такими молодими з життя йдуть люди, для яких професія лікаря була покликанням. Саме Микола Васильович ініціював створення Київського міського клінічного ендокринного центру, усі відділення якого — унікальні.

Завдяки застосуванню в своїй практиці новітніх методів доопераційної діагностики та хірургічного лікування злоякісних новоутворень він врятував життя тисяч людей.

Вічна пам’ять Миколі Гульчію — чудовому фахівцю, професійному хірургу, відданому керівнику».

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті