Огляд витрат буде здійснено у 9 сферах

11 Квітня 2019 4:24 Поділитися

Міністерство фінансів України (Мінфін) повідомляє, що розроблений ним проект розпорядження «Про проведення у 2019 р. оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах» схвалено Урядом.

Згідно із цим проектом до огляду витрат залучаються 5 міністерств: Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Міністерство соціальної політики і Міністерство аграрної політики та продовольства України. У даних міністерствах проводитимуться огляди витрат у 9 сферах.

У Мінфіні зазначають, що основним елементом для створення ефективної системи планування бюджету на середньострокову перспективу є огляд витрат. Ця системна оцінка продемонструє доречність розподілених державних витрат та допоможе виявити видатки, які є неефективними або ж неактуальними.

Такі способи перевірки проводитимуть спеціально створені групи, до яких входитимуть представники відповідних міністерств та Мінфіну, а також незалежні експерти.

Робочі групи мають до 1 грудня поточного року подати до Уряду звіти про проведені огляди витрат у певних сферах, які міністерства оприлюднять на своїх офіційних сайтах і представлять на засіданні Уряду.

У результаті проведених оглядів урядовці прийматимуть рішення, що стане підставою для внесення пропозицій до бюджетної декларації та проекту державного бюджету на плановий період.

За матеріалами www.minfin.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*