Програма «Доступні ліки»: аптечні заклади отоварили більше 2 млн електронних рецептів

06 Червня 2019 1:19 Поділитися

За 2 міс роботи програми «Доступні ліки» препарати за електронними рецептами вже отримали 748 тис. пацієнтів. Про це повідомила Національна служба здоров’я України (НСЗУ) на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

З моменту переходу урядової програми до адміністрування НСЗУ лікарями «первинки» було виписано 2,6 млн електронних рецептів. «Отже, пацієнт звертається до лікаря й отримує свій електронний рецепт стільки разів, скільки йому це необхідно. За весь період роботи оновленої програми «Доступні ліки» на одного пацієнта припадає в середньому 3 електронних рецепти», — додають у НСЗУ.

За даними дашборду «Електронні рецепти: виписування та відпуск», розміщеному на сайті НСЗУ, починаючи з 1 квітня цього року, аптечні заклади відпустили доступні ліки за 2 млн електронними рецептами, що становить майже 77% від виписаних рецептів.

Лідером за кількістю виписаних та відпущених ліків є Дніпропетровська обл.: тут виписано більше 325 тис. електронних рецептів та відпущено ліків за 247 тис. Друге місце посіла Харківська обл. з показниками більше 212 тис. та 164 тис. відповідно. Львівська обл. замикає топ-3 з показниками 175,3 тис. виписаних та 139,5 відпущених рецептів.

Аутсайдерами за даними показниками є Херсонська (57,4 тис. виписаних та 43,7 тис. відпущених рецептів), Чернівецька (48,9 тис. виписаних та 36,1 тис. відпущених рецептів) та Луганська обл. (41,4 тис. виписаних та 33,9 тис. відпущених рецептів).

Середній вік пацієнта-користувача програми становить 67,5 років.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті