Перевірки в І півріччі 2019 р.: звітує Держлікслужба в Хмельницькій обл.

08 Липня 2019 9:54 Поділитися

Державна служба Украї­ни з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) у Хмельницькій обл. звітує про роботу, виконану за І півріччя 2019 р. За даний період Держлікслужбою проведено 40 перевірок дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) (далі — Ліцензійні умови).

Серед проведених перевірок планових — 35 та позапланових — 5 (включаючи 4 перевірки виконання розпоряджень про усунення порушень Ліцензійних умов).

Згідно з результатами проведених перевірок складено 22 акти щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог Ліцензійних умов та 18 актів, які є підставами для анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Держлікслужбою розглянуто 18 актів, що є підставами для анулювання ліцензії, та прийнято рішення щодо всіх 18 суб’єктів господарювання про анулювання таких ліцензій.

За матеріалами dls.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті