Задля збереження здоров’я людей: «Фармак» та «Українська медична місія»

9 серпня 2019 р. АТ «Фармак» і ГО «Українська медична місія» підписали меморандум про спів­працю задля збереження здоров’я населення України. Сторони будуть взаємодіяти, зокрема, в питаннях сприяння захисту прав медичних працівників та пацієнтів, надання їм інформаційно-консультаційної допомоги, у тому числі проведення спеціальних курсів, семінарів та інших заходів. Також «Фармак» та «Українська медична місія» співпрацюватимуть, розробляючи пропозиції до проектів законів та інших нормативно-правових актів для забезпечення здоров’я населення України.

«Приєднавшись до мережі Глобального договору ініціативи ООН поряд зі світовими фармкомпаніями, «Фармак» на високому міжнародному рівні довів відповідність глобальним трендам сталого розвитку. Одна з основ­них цілей сталого розвит­ку — міцне здоров’я населення. Діяльність компанії «Фармак» спрямована на її реалізацію. Ми робимо доступним лікування сучасними ефективними лікарськими засобами, допомагаючи людині бути здоровою та щасливою, завдяки європейським стандартам якості, інноваціям, постійному розвитку, професіоналізму та сталій репутації відповідального бізнесу й надійного партнера. Ми реалізуємо низку проектів, спрямованих на підвищення рівня кваліфікації українських лікарів. У межах проекту «Рівень» за 8 років більше ніж 10 тис. лікарів підвищили рівень своїх знань, відвідавши тренінги й навчальні заходи, організовані «Фармак». Саме тому ми починаємо співпрацю з «Українською медичною місією», яка сприяє впровадженню інноваційних підходів до діагностики та лікування пацієнтів та створенню умов для професійного розвитку лікарів України. Уже найближчим часом у межах реалізації спільного проекту «Української медичної місії» та Фонду ООН у галузі народонаселення «Право на життя» будуть надані мобільна медична консультативно-діагностична допомога та необхідні лікарські засоби лікарям і мешканцям районів Луганської, Донецької областей вздовж лінії розмежування», — зазначила Сусана Халілова, директор із маркетингу та продажів АТ «Фармак».

«Для «Української медичної місії» дуже важливою є співпраця з представниками фармацевтичного бізнесу України. У ситуації, яка зараз склалася в низці регіонів нашої країни, на жаль, без благодійної допомоги стабільне функціонування системи охорони здоров’я та надання спеціалізованої медичної допомоги населенню неможливе. Це особливо актуально для прилеглих до зони розмежування районів Луганської та Донецької областей, де через логістичні та інші перепони пацієнти не мають доступу до якісного лікування. Ми дуже вдячні нашим партнерам з АТ «Фармак», які почули та зрозуміли потреби пацієнтів і готові їм допомагати, починаючи з найуразливіших регіонів та найболючіших проблем. За роки конфлікту на сході України ми спостерігаємо практику деяких міжнародних благодійних організацій привозити як допомогу різні медикаменти та роздавати їх населенню без урахування їх потреб та стану здоров’я. Ми не вважаємо таку практику корисною, бо лікування не може бути без потреби і «для профілактики», а практика самолікування в нашій країні досить поширена й також не є позитивною рисою сучасності. Перш ніж звернутися до благодійників за адресною допомогою, «Українська медична місія» уважно вивчила потреби пацієнтів, оцінила епідеміологічну ситуацію та забезпеченість медикаментами в регіоні. Також ми постійно тримаємо зв’язок з місцевими лікувальними закладами та керівництвом системи охорони здоров’я регіону. Тому вважаємо допомогу, яку виділяє АТ «Фармак» сьогодні, дуже потрібною, своєчасною та надзвичайно корисною. Сподіваємося, що наша співпраця, яка ґрунтується на розумінні потреб пацієнтів, буде плідною та зміцнить здоров’я наших співвітчизників», — зазначив Дмитро Вернигор, голова правління та засновник «Української медичної місії».

За матеріалами прес-релізу АТ «Фармак»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті