ТОВ «Серв’є Україна» повідомляє про призначення нового генерального директора

1 жовтня 2020 р. ТОВ «Серв’є Україна» повідомило про призначення Фредеріка Фуйю (Frédéric Fouilloux) генеральним директором компанії в Україні з 1 жовтня 2020 р. Ф. Фуйю змінить Мішеля Ешенбреннера, який обіймав цю посаду з жовтня 2015 р. до 30 вересня 2020 р., а зараз переїжджає в Румунію, щоб почати виконувати обов’язки генерального директора румунського офісу «Серв’є». Ф. Фуйю має багаторічний досвід роботи у фармацевтичній сфері. Розпочавши свою кар’єру у 1997 р., він займав посади із підвищеною відповідальністю у сфері маркетингу та продажу. До команди «Серв’є» пан Фредерік приєднався в 2005 р., зайнявши посаду заступника регіонального операційного директора, відповідав за роботу компаній в Китаї та В’єтнамі. З 2007 р. обіймав посади генерального директора у Сінгапурі (2007–2011 рр.), Південній Кореї (2011–2015 рр.), Греції та на Кіпрі (2015–2020 рр.). Ф. Фуйю є фармацевтом за освітою зі ступенем магістра ділового адміністрування (Master of Business Administration — МBА), який він отримав у Вищій комерційній школі Парижа (École des Hautes Études Commerciales de Paris — HEC Paris), Франція.

Значні лідерські якості та великий міжнародний досвід пана Ф. Фуйю у фармацевтичній сфері допоможуть гарантувати, що постійна відданість компанії терапевтичному прогресу буде першочергово зосереджена на потребах українських пацієнтів та подальшій ефективній роботі «Серв’є Україна».

Про компанію Servier

Servier — міжнародна фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом, головний офіс якої розташований у м. Сюрен, Франція. Компанія представлена у 149 країнах, штат співробітників у світі становить 22 тис осіб. Група, що є цілком незалежною, реінвестує 25% свого обігу (за винятком генеричних препаратів) у дослідження і розробки та використовує весь прибуток для розвитку компанії. Корпоративне зростання Servier зумовлене постійним пошуком інновацій у 5 ключових сферах: серцево-судинні, імунозапальні, нейропсихіатричні, онкологічні захворювання та цукровий діабет, а також діяльністю зі створення високоякісних генеричних препаратів. Крім розробки лікарських засобів, Servier також пропонує цифрові рішення для здоров’я.

За матеріалами,
наданими компанією Servier

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті