наказ МОЗ України від 16.01.2021 р. № 53

18 Січня 2021 11:08 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16.01.2021 р. № 53

Про ліцензування медичної практики

Відповідно до статті 6 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», абзацу тридцятого підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31 серпня 2012 року № 677 «Про затвердження Положення про Ліцензійну комісію МОЗ України» та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 липня 2020 року № 1679 «Про затвердження складу Ліцензійної комісії МОЗ України», протоколу № 58 засідання Ліцензійної комісії МОЗ України від 10 грудня 2020 року

НАКАЗУЮ:

 1. Видати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 64 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається.
 2. Відмовити у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики 52 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається.
 3. Анулювати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 5 ліцензіатів згідно з переліком, що додається.
 4. Переоформити ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики 1 ліцензіата згідно з переліком, що додається.
 5. Пункт 15 Переліку здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, затвердженого наказом МОЗ України від 06 листопада 2020 року №2537 «Про ліцензування медичної практики», викласти у новій редакції:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ М. СВЯТОГІРСЬКА»

Місцезнаходження: Донецька обл., м. Слов’янськ, м.Святогірськ, вул. Молодіжна, буд.66

Ідентифікаційний код: 25759269

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, терапія, кардіологія, неврологія, дерматовенерологія, стоматологія, функціональна діагностика, рентгенологія, ультразвукова діагностика, фізіотерапія, клінічна лабораторна діагностика; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: лабораторна справа (клініка), рентгенологія, медична статистика

за місцем провадження діяльності

Донецька обл., м. Слов’янськ, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, буд.66

Реєстраційне досьє від 18.09.2020 № 4281/Л-П

Розрахункові реквізити для внесення плати за отримання ліцензії:

сума до сплати – 2197 грн.

код бюджетної класифікації – 22011800

код відомчої ознаки МОЗ України – 18

найменування коду класифікації доходів бюджету – «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності»

банк отримувача – ГУДКСУ у відповідній області (плата за отримання ліцензії вноситься на рахунки територіальних органів Державного казначейства)

 1. Пункт 8 Переліку здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, затвердженого наказом МОЗ України від 13 листопада 2020 року №2618 «Про ліцензування медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України», викласти у новій редакції:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУГИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»

Місцезнаходження: Житомирська обл., Лугинський р-н, смт Лугини, вул. Червона Гірка, буд. 35

Ідентифікаційний код: 01991748

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, акушерство і гінекологія, анестезіологія, бактеріологія, дерматовенерологія, ендокринологія, клінічна лабораторна діагностика, неврологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, педіатрія, психіатрія, рентгенологія, терапія, ультразвукова діагностика, фтизіатрія, хірургія; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: акушерська справа, лабораторна справа (гігієна), лабораторна справа (клініка), рентгенологія,ф сестринська справа, сестринська справа (операційна) за місцем провадження діяльності Житомирська обл., Лугинський р-н, смт Лугини, вул. Червона Гірка, буд. 35

Реєстраційне досьє від 02.10.2020 № 4492/Л-П

Розрахункові реквізити для внесення плати за отримання ліцензії:

 • сума до сплати – 2197 грн.
 • код бюджетної класифікації – 22011800
 • код відомчої ознаки МОЗ України – 18
 • найменування коду класифікації доходів бюджету – «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності»
 • банк отримувача – ГУДКСУ у відповідній області (плата за отримання ліцензії вноситься на рахунки територіальних органів Державного казначейства)
 1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Микичак І.В.

МіністрМаксим Степанов

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті