Кабмін затвердив Порядок фінансування заходів, пов’язаних із вакцинацією населення від COVID-19

19 Січня 2021 12:18 Поділитися

Кабінетом Міністрів України постановою від 13.01.2021 р. № 23 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, та перелік лікарських засобів, що закуповуються для вакцинації населення від гострої COVID-19. Зауважимо, що постанова набула чинності у зв’язку з опублікуванням у газеті «Урядовий кур’єр» від 16.01.2021 р. № 10.

Порядком визначається, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ України. Бюджетні кошти спрямовуватимуться на:

1) закупівлю вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19;

2) закупівлю товарів та послуг, пов’язаних з їх закупівлею, що надаються спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлю;

3) закупівлю послуг, пов’язаних з поставками в межах заходів, необхідних для проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19;

4) оплату банківських послуг (закупівлю коштів в іноземній валюті).

Спеціалізованою організацією, яка здійснюватиме закупівлю вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, є Краун Ейджентс Лімітед (Crown Agents Limited).

Попередня оплата проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства. В угоді зі спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлю, може передбачатися попередня оплата на строк не більше 12 міс за кожну окрему партію вакцини від COVID-19 на підставі затвердженого МОЗ кошторису.

Окрім того, Порядок розподілу закупленої вакцини від COVID-19, порядок проведення вакцинації населення від захворювання, в тому числі визначення категорій населення, яким проводиться вакцинація, обліку вакцинованих та моніторингу використання вакцин визначатимуться МОЗ.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті