Sanofi вивозить пацієнтів із зони бойових дій в Україні в рамках зусиль щодо збереження клінічних досліджень ліків, що застосовуються при розсіяному склерозі

06 Травня 2022 12:30 Поділитися

Європейські фармацевтичні компанії намагаються продовжувати клінічні дослідження кандидатів в препарати для лікування пацієнтів із розсіяним склерозом після початку війни, спричиненої російським вторгненням. Французька фармацевтична компанія Sanofi перемістила з України пацієнтів, що беруть участь у клінічних випробуваннях кандидата в препарати компанії, що застосовується при розсіяному склерозі. Команди французької фармацевтичної компанії на місцях доклали значних зусиль, щоб перемістити пацієнтів, що беруть участь у клінічному дослідженні, з регіонів України, які постраждали внаслідок воєнних дій, на відносно безпечний захід країни або до медичних закладів у сусідніх державах.

Крім того, Sanofi активізує залучення нових сайтів досліджень та розширює участь пацієнтів у регіонах, які не постраждали від війни.

Близько 11% сайтів клінічних досліджень компанії Sanofi, де досліджують молекулу толебрутинібу, призначеного для лікування пацієнтів з розсіяним склерозом, знаходяться в Україні та Росії.

За матеріалами www.fiercebiotech.com

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті