Через національний контакт-центр МОЗ українці можуть отримати безоплатну медичну консультацію

24 Травня 2022 3:00 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що у період дії воєнного стану національний контакт-центр Міністерства надає безоплатні медичні консультації. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей, потрібно звернутися за номером: 0-800-60-20-19.

«Лікарі, які працюють на лінії контакт-центру МОЗ, надають найрізноманітнішу допомогу: від консультації щодо догляду за новонародженою дитиною, запиту про аналоги препарату до питань про те, що робити у разі високого тиску та симптомів, що вказують про підозру на інфаркт», — пояснила Марія Карчевич, заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

До роботи на «гарячій лінії» залучено 48 медичних працівників різних спеціальностей, як-то: психологи, терапевти, кардіологи, пульмонологи, гінекологи, хірурги та педіатри. Спеціаліст може обговорити клінічні проблеми з пацієнтом та надати рекомендації щодо лікування.

Так, на сьогодні надано понад 9000 таких консультацій медичних працівників. «Найчастіше українці звертаються із запитами до терапевтів та педіатрів. Загалом за час роботи контакт-центр МОЗ опрацював понад 2 млн звернень українців із різних питань у сфері охорони здоров’я. Наше головне завдання — попри війну надавати ефективну, швидку та якісну допомогу всім, хто зараз має в цьому потребу», — наголошують у МОЗ.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті