Наразі в Україні немає проблем з постачанням ліків — Олександр Комаріда

07 Червня 2022 9:42 Поділитися

Олександр Комаріда, перший заступник міністра охорони здоров’я, поінформував, що на території України ситуація з лікарськими засобами є контрольованою, а програми відшкодування вартості ліків працюють.

«Зараз немає проблем з постачанням ліків. Урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» працює в повному обсязі, інсуліни можна отримати в аптеках повністю безоплатно. Препарати тиреоїдної групи можна або придбати в аптеці, або отримати у пунктах видачі ліків, організованих у кожному регіоні, адже багато з цих препаратів було отримано як гуманітарну допомогу. Практично з початку війни ми закликали українців іти саме до лікарень, де можна отримати всі необхідні ліки та медичну допомогу», — зазначив О. Комаріда.

Також він зауважив, що Міністерство перебуває на зв’язку з усіма лікарями, навіть із тими, що розташовані на окупованих територіях. Ситуація у цих регіонах значно складніша, хоча запаси лікарських засобів там було зроблено. Та наразі відправити ліки туди можна лише гуманітарними вантажами, але волонтерів туди не пускають.

Тому МОЗ звернулося до Міжнародного комітету Червоного Хреста, Всесвітньої організації охорони здоров’я, організації «Лікарі без кордонів», аби українці на окупованих територіях мали доступ до лікарських засобів.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті