Держлікслужба нагадує про необхідність внесення актуальних даних про доступність аптек

14 Липня 2022 4:09 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області (далі — Держлікслужба) вчергове наголошує на необхідності забезпечення суб’єктами господарювання населення актуальною інформацією щодо доступності аптечних закладів під час воєнного стану та наявності в них окремих категорій лікарських засобів.

У повідомленні нагадується, що Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством цифрової трансформації України та Держлікслужбою створено інформаційну систему збору та оприлюднення зазначеної інформації з можливістю її подальшого розширення (далі — інформаційна система).

«Інформаційна система створена як розвиток модулю збору даних щодо лікарських засобів для протидії пандемії COVID-19, тож інтерфейс і способи роботи з системою засновані на тих самих принципах і є знайомими для користувачів», — зауважують у Держлікслужбі в Дніпропетровській обл.

Окрім того, листом від 24.03.2022 р. № 28/6762/2-22 Міністерство охорони здоров’я України рекомендувало:

  • суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами забезпечити систематичне внесення та актуалізацію даних в інформаційну систему;
  • за можливості використовувати для надання інформації засоби автоматизації (Application Programming Interface —АРІ);
  • використовувати спосіб надання інформації через співробітників Держлікслужби лише у разі неможливості використання інших способів;
  • керуватися наступними інструкціями під час надання інформації:
  1. для внесення даних за допомогою веб-інтерфейсу,
  2. для внесення даних за допомогою засобів автоматизації (API).

Підсумовуючи викладену інформацію, Держлікслужба висловлює прохання до керівників суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами забезпечити в повній мірі систематичне внесення та актуалізацію даних в інформаційній системі.

У разі виникнення питань під час внесення даних можна звертатися за консультаціями до Держлікслужби за тел.: (066) 345-41-71.

За матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті