Дашборди НСЗУ знову доступні на офіційному сайті

За допомогою дашбордів можна знайти медичний заклад, який надає послуги безоплатно, чи аптеку з доступними ліками, також обрати лікаря, з яким можна укласти декларацію, та з’ясувати, які послуги можна отримати в найближчій лікарні за Програмою медичних гарантій.

Окрім інформації для пацієнтів, на дашбордах можна знайти дані про стан подання пропозицій медичними закладами, ведення електронних медичних записів, оплати від Національної служби здоров’я України (НСЗУ) та іншу корисну для керівників і власників медичних закладів інформацію.

«Наразі на офіційному сайті доступні 24 дашборди. Зі збільшенням даних в електронній системі охорони здоров’я цей перелік буде розширюватися. Будь-хто може зайти на сайт та в зручному форматі знайти інформацію, яка його цікавить», — йдеться в повідомленні.

Дашборди знаходяться в розділі Е-дані за посиланням.

Інструкції, як користуватися дашбордами, знаходяться в кінці кожного інструменту. Дані є динамічними та оновлюються кілька разів на день. Пацієнти, які не мають доступу до інтернету, можуть отримати всю необхідну їм інформацію за номером контакт-центру НСЗУ: 16-77.

Також НСЗУ надає посилання на популярні дашборди, а саме:

За матеріалами facebook.com/nszu.ukr

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті