Генеральний директор групи компаній «КУСУМ» нагороджений відзнакою «За оборону України»

Раджива Гупта, генерального директора групи фармацевтичних компаній «Кусум», нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України».

З перших днів повномасштабного вторгнення компанія не стоїть осторонь та всебічно допомагає наблизити нашу перемогу. «Кусум» допомагає військовим, надаючи транспорт та закуповуючи необхідне устаткування. Водночас ми не забуваємо підтримувати громадські неприбуткові організації, лікувально-профілактичні заклади та цивільних громадян, які потребують допомоги. Від початку 2022 р. загальна сума допомоги військовим та громадським організаціям, цивільним особам, для розвитку соціальної інфраструктури країни вже становить понад 170 млн грн.

Відзнака Президента України «За оборону України» — державна нагорода, встановлена для нагородження військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА» за матеріалами, наданими компанією «Кусум»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті