Державна інспекція з контролю лікарських засобів міністерства охорони здоров’я України. від 31.07.2000 р. № 373/12-01

Начальникам державних інспекцій з контролю лікарських засобів      
в АР Крим, областях, містах Києві і Севастополі                                   
Генеральному директору Уманського ВАТ «Вітаміни» Домащуку Б.Б.
Голові ради директорів ВАТ «Лубнифарм» Жадовцю Д.В.

Державна інспекція з контролю лікарських засобів МОЗ України забороняє реалізацію наступних лікарських засобів, які за результатами державного контролю не відповідають вимогам аналітичної нормативної документації.

Аскорутин, таблетки № 10 с.с. 10400, 20400, Аскорутин, таблетки № 50 с.с. 10300, 40200 виробництва Уманського ВАТ «Вітаміни» — за показником «Розпадання» (завищений);

Розчин діамантового зеленого спиртовий 1% по 15 мл у флаконах с. 70500 виробництва ВАТ «Лубнифарм» — за показником «Кількісне визначення» (завищений).

Пропонується терміново вжити відповідних заходів щодо вилучення вищезазначених лікарських засобів з обігу та повернення постачальникам. Про виконання доповісти Державній інспекції з контролю лікарських засобів МОЗ до 15 серпня 2000 року.

Підприємствам — виробникам зазначених лікарських засобів відкликати вказану продукцію від покупців та поінформувати Державну інспекцію з контролю лікарських засобів МОЗ про кількість виробленої, відпущеної покупцям і поверненої продукції та вжиті заходи щодо неї. Одночасно повідомте про вжиті Вами заходи по недопущенню у подальшому випуску препаратів, що не відповідають нормативним вимогам.

Перший заступник Головного державного інспектора
України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко</Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Последние новости и статьи