Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України.Лист від 09.02.2001 № 252/12.07-04


Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі


Генеральному директору ВАТ «Вітаміни» Домащуку Б.Б.

За результатами державного контролю забороняється реалізація лікарського засобу «Ністатин», таблетки по 500 000 ОД № 10, вкриті оболонкою, серії 41100 виробництва ВАТ «Вітаміни», м. Умань Черкаської обл., який не відповідає вимогам ТФС 42-1684-87 за показником «Опис» (зовнішній вигляд таблеток не відповідає загальним вимогам згідно з ДФ ХІ вип. 2 стор. 154. Поверхня таблеток не гладка і не однорідна, наявні порушення цілісності плівкового покриття).

Прошу вжити відповідних заходів щодо вилучення вказаної серії препарату із реалізації та повернення постачальнику (виробнику).

Про виконання розпорядження доповісти Державній інспекції МОЗ України до 01.03.2001 року.

Виробнику вищезазначеного лікарського засобу терміново відкликати його від споживачів. Інформацію про кількість відпущеної споживачам і повернутої ними продукції, причини випуску препарату з порушенням нормативних вимог та вжиті заходи щодо вказаної субстандартної серії препарату, та заходи по недопущенню таких фактів в подальшому надати Державній інспекції МОЗ України до 01.03.2001 року.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті