Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 29.08.2001 № 1921/12-04

Начальникам Державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Директору ВАТ «Тернопільська фармацевтична фабрика» Хацановському Є.Е.

За результатами державного контролю зразків, вилучених Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів у Миколаївській області під час інспектування суб’єктів господарської діяльності, та архівних контрольних зразків виробника забороняється реалізація мазі «Бороментол» по 20 г серії 71200 виробництва ВАТ «Тернопільська фармацевтична фабрика», яка не відповідає вимогам ФС 42У-169-518-99 за показником «Однорідність» (зразки містили включення, схожі на нерозтерті частки складників препарату). Доручаю вжити відповідних заходів до вилучення мазі «Бороментол» серії 71200 вищезазначеного виробника з реалізації. Про виконання розпорядження доповісти до 25.09.2001 року.

Виробнику лікарського засобу cлід відкликати мазь «Бороментол» серії 71200 від споживачів. Надати Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ у місячний термін інформацію про кількість відпущеної споживачам і повернутої ними продукції, вжиті заходи щодо вказаної субстандартної серії препарату та заходи по недопущенню випуску в подальшому неякісної продукції.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті