Державна інспекція з контролю якості лікарських засобівМіністерства охорони здоров’я УкраїниЛист № 2437/12-07 від 22.10.01

Начальникам Державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

До Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ надійшло повідомлення від Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Дніпропетровській області про звернення споживача із скаргою на різницю в маркуванні серій 2552 та 2509 препарату Цитраргінін®, розчин для внутрішнього застосування по 10 мл № 20 виробництва фірми «Лабораторія Лафаль», Франція, придбаних ним в аптечній мережі.

Згідно офіційного листа представника фірми-виробника в Україні, зазначений препарат с. 2509 фірмою «Лабораторія Лафаль», Франція, не вироблявся.

Виходячи з викладеного, пропоную прийняти цю інформацію до відома та здійснити перевірку наявності у сфері обігу препарату Цитраргінін®, розчин для внутрішнього застосування по 10 мл № 20 с. 2509 з маркуванням виробника «Лабораторія Лафаль», Франція.

При виявленні фальсифікованої серії препарату вилучити її з обігу та вжити відповідні заходи згідно з чинним законодавством.

Про виконання доповісти Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ до 19.11.2001 року.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Интересная информация для Вас:

Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Последние новости и статьи