Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниРозпорядження від 21.05.2002 р. № 1668/12-18

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21.05.2002 р. № 1668/12-18

У зв’язку з виявленням в обігу лікарського засобу Бісептол 480, таблетки № 20 серії 671101 з маркуванням ВАТ «Фармак», який підозрюється як фальсифікований та не відповідає вимогам ФС 42У-11-947-00 за показниками «Опис» (тиснення «Bs» на таблетці виконано іншим шрифтом, чим на оригіналі) та «Ідентифікація» (не підтверджується реакція з розчином сульфату міді), надаю Розпорядження про перевірку наявності в обігу вказаного лікарського засобу.

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в п’ятиденний термін довести до відома суб’єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Бісептол 480, таблетки № 20 серії 671101 з маркуванням ВАТ «Фармак».

При наявності вказаного лікарського засобу повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування та надати їй зразки для проведення дослідження.

Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів провести перевірку зразків лікарського засобу на відповідність вимогам АНД за показниками «Опис» та «Ідентифікація». При невідповідності лікарського засобу вимогам АНД надати суб’єкту господарської діяльності припис про заборону його реалізації.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Копія розпорядження направлена: ВАТ «Фармак».

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті