Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниРозпорядження від 01.07.2002 р. № 2081/12-18

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі
Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01.07.2002 р. № 2081/12-18

У зв’язку з виявленням в обігу лікарського засобу Розчин аміаку 10% по 40 мл у флаконах серії 231001 виробництва ДКП «Фармацевтична фабрика», м. Житомир, який не відповідав вимогам ФС 42У-218-579-99 за показником «Опис» (в розчині наявні сторонні домішки), та беручи до уваги відповідність ФС 42У-218-579-99 за зазначеним показником архівних контрольних зразків виробника, надаю розпорядження про перевірку наявності в обігу вищезазначеного лікарського засобу та його відповідності нормативним вимогам за показником «Опис».

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів у п’ятиденний термін довести до відома суб’єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Розчин аміаку 10% по 40 мл у флаконах серії 231001 виробництва ДКП «Фармацевтична фабрика», м. Житомир.

У разі виявлення цього лікарського засобу з відхиленням його від вимог АНД за показником «Опис» уповноважена особа повинна скласти акт про виявлені дефекти, який є підставою для повернення серії постачальнику. Копія акта надається в територіальну інспекцію за місцем розташування.

Територіальна інспекція контролює дії суб’єкта господарської діяльності, у якого виявлено лікарський засіб, та постачальника щодо знищення, утилізації або повернення лікарського засобу виробнику.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Копія розпорядження направлена:

ДКП «Фармацевтична фабрика», м. Житомир

Перший заступник Головного державного інспектора України
з контролю якості лікарських засобів

В.Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті