Уряд до кінця тижня врегулює організаційні питання щодо створення мережі державних аптек

16 Листопада 2009 5:48 Поділитися

Уряд до кінця тижня врегулює організаційні питання щодо створення мережі державних аптекУряд найближчими днями вирішить всі організаційні питання щодо створення в Україні мережі державних аптек. Про це Юлія Тимошенко заявила під час наради у Хмельницькій обласній раді стосовно вжиття невідкладних заходів з виявлення та лікування хворих на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, а також щодо виконання відповідних рішень КМУ. За її словами, аптеки повинні не тільки продавати готові препарати, але й самостійно виготовляти деякі з них.

Прем’єр-міністр нагадала, що 11 листопада 2009 р. Уряд ухвалив рішення про створення в Україні мережі державних аптек у державних і комунальних медичних закладах. Ю. Тимошенко зазначила, що аптеки мають бути відкриті при всіх державних медичних закладах країни. Глава Уряду також переконана у тому, що сильні антивірусні препарати та антибіотики повинні реалізовуватися в аптеках лише за рецептом.

Крім того, під час наради Ю. Тимошенко підкреслила, що в Україні необхідно створити Державний реєстр медичних препаратів із зазначенням фіксованих оптових цін на них для того, щоб не допустити спекуляцій.

За матеріалами www.kmu.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті